Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

1 września, nieco inaczej niż zwykle, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Nie było tradycyjnej uroczystości w auli szkolnej,  gości i występów muzycznych. Były za to uśmiechy radości z powrotu do szkolnej rzeczywistości, widoczne nawet spod maseczek.
Szczególnie ciepło przywitaliśmy uczniów klas pierwszych, z którymi spotkał się w auli Dyrektor I LO pan Rafał Janus, wicedyrektorzy i wychowawcy. Słowa wsparcia i życzenia powodzenia przekazała też przewodnicząca RSU.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów i trzymamy kciuki za bezpieczną  naukę w murach I LO!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.