Informacja dla Rodziców i Opiekunów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Informacja dla Rodziców i Opiekunów

Szanowni Państwo,

Informuję, że w związku z zaliczeniem Koszalina do tzw. strefy czerwonej planujemy podjąć dodatkowe środki ostrożności służące bezpieczeństwu zdrowotnemu uczniów i nauczycieli I LO. Między innymi  jutro, w porozumieniu z organem prowadzącym, występujemy do SANEPIDU z wnioskiem o zgodę na częściowe nauczanie zdalne, którym chcemy objąć część naszych klas (od wtorku) – prosimy o śledzenie informacji.

Jednocześnie musimy ściśle przestrzegać naszego regulaminu wprowadzonego na czas COVID-19, dlatego prosimy Państwa o rozmowy rodzicielskie wyjaśniające dzieciom potrzebę stosowania się do podstawowych zasad obowiązujących w szkole, w szczególności: mycie rąk, dezynfekcja, dystansowanie się, noszenie właściwie założonych maseczek w miejscach ogólnodostępnych, teraz także w drodze do szkoły i po lekcjach. Warto też apelować do młodzieży o powstrzymanie się przed spotkaniami towarzyskimi czy imprezami, a także unikanie innych niebezpiecznych epidemicznie zachowań – na czas obowiązywania ograniczeń strefy czerwonej.

Jeśli osoby dojeżdżające do szkoły z innych miejscowości będą miały kłopot z dojazdem, to będziemy wyrozumiali dla spóźniających się albo nawet całkowicie nieobecnych z tego powodu. Prosimy Państwa w tym zakresie o kontakt z wychowawcami. Także we wszystkich innych „coronawirusowych” sprawach.

Bezpieczeństwo nas wszystkich musi być teraz szczególnym wspólnym priorytetem.

Pozdrawiam

Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.