Komunikat Dyrektora I LO ws. zdalnego nauczania – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Komunikat Dyrektora I LO ws. zdalnego nauczania

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie
Drodzy Uczniowie

Decyzją rządu – jako szkoła funkcjonująca w tzw. czerwonej strefie – przechodzimy na pracę zdalną, od poniedziałku, 19 października. Lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji – według zmienionego harmonogramu:

  1. lekcja: 8:00 – 8:30
  2. lekcja: 8:45 – 9:15
  3. lekcja: 9:30 – 10:00
  4. lekcja: 10:15 – 10:45
  5. lekcja: 11:00 – 11:30
  6. lekcja: 11:45 – 12:15
  7. lekcja: 12:30 – 13:00
  8. lekcja: 13:15 – 13:45

Mam nadzieję, że wspólnie podołamy trudom zdalnej edukacji. Niezbędnym warunkiem jest, oczywiście, udział i zaangażowanie uczniów, wspieranych także przez rodziców. Bardzo proszę o traktowanie tych lekcji, tak jakbyśmy normalnie chodzili do szkoły – sprawdzamy frekwencję, nie spóźniamy się, odrabiamy zadania, odpowiadamy, piszemy sprawdziany, jesteśmy aktywni…

Proszę sprawdzać komunikaty i zarządzenia, pozostawać w kontakcie ze szkołą w ustalonych z wychowawcami i nauczycielami formach, zwracać się do nas z wątpliwościami czy problemami – jesteśmy do dyspozycji. Także w sprawach technicznych czy sprzętowych.

Życzę nam wszystkim, aby okres zdalnej pracy nie był zbyt długi, i abyśmy jak najszybciej powrócili do normalnej nauki. Tymczasem pilnujmy się, przestrzegajmy obowiązujących teraz ograniczeń, nakazów i zakazów, nie spotykajmy się niepotrzebnie w grupach, pamiętajmy o zasadzie #ZostańWDomu.

 

Pozdrawiam
Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.