Uczniowie Dubois sięgnęli po laury – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Uczniowie Dubois sięgnęli po laury

Dwoje laureatów i jeden finalista– ten imponujący wynik zakończył wczorajsze zawody centralne LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Ewa ŻebrykBorys Pieńkowski, uczniowie klasy 2F4 i podopieczni p. Tomasza Stępniaka, po wczorajszych egzaminach ustnych zdobyli tytuły laureatów, a ich kolega z klasy 2A4, Miłosz Markiewicz (opiekun: p. Małgorzata Wrońska-Stawska) został finalistą.

Wyróżnionym uczniom i ich opiekunom gratulujemy tego wielkiego osiągnięcia! Gratulacje i uznanie należą się tym bardziej, że podczas trwającej pandemii przygotowanie do olimpiady było trudniejsze niż zazwyczaj i wymagało wielu godzin spędzonych dodatkowo przed komputerem, a konsultacje zdalne musiały zastąpić te prowadzone do tej pory stacjonarnie. Jak widać, wysiłek został nagrodzony.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.