Powrót do nauki stacjonarnej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Powrót do nauki stacjonarnej

Drodzy Uczniowie,

po tak długim czasie nauki zdalnej i hybrydowej od poniedziałku wracamy do szkoły i będziemy wszyscy pracować stacjonarnie. Obowiązują nas – niestety – ograniczenia epidemiczne zawarte w znanych Wam od września „Wytycznych” (dostępnych na naszej stronie internetowej). Wychowawcy przypomną Wam podstawowe zasady i ustalenia na te kilkanaście dni, które pozostały do końca roku szkolnego.

Cieszę się, podobnie jak wszyscy Nauczyciele i Pracownicy I LO, że zapełnicie nasze sale i korytarze, że będziemy mieli bezpośredni kontakt.

Do zobaczenia

Rafał Janus

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.