Językowa zerówka 2021 - zgłoszenia – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Językowa zerówka 2021 – zgłoszenia

Zapraszamy zainteresowanych uczniów  obecnych klas VII do uczestnictwa w zajęciach językowej zerówki.

Formuła zajęć, którą proponujemy zakłada intensywny program nauki języka obcego – francuskiego lub niemieckiego (do wyboru) w systemie zajęć pozalekcyjnych realizowanych w I LO. Wzorem lat ubiegłych, uczestnictwo w zajęciach umożliwi uczniom  kontynuację nauki języka obcego w grupie ponaddziałowej w I LO i uzyskanie certyfikatu DSD II lub DELF.

Zainteresowane osoby powinny wypełnić kartę zgłoszenia (Deklarację –dostępna do pobrania poniżej), którą uczeń składa w I LO do dnia 30 sierpnia 2021r. Uczniowie, którzy pomyślnie przejdą postępowanie kwalifikacyjne, zostaną poinformowani o szczegółach programu podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się w pierwszych dniach września. O terminie spotkania poinformujemy po zakończeniu procesu rekrutacji.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.