Odbiór świadectw maturalnych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Odbiór świadectw maturalnych

Zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości, w poniedziałek 5 lipca, w godzinach 11.00 – 13.00.

Ze względu na panujące ograniczenia pandemiczne obowiązują następujące zasady:

– przed wejściem do szkoły należy założyć maseczkę,

– prosimy o zdezynfekowanie dłoni z wykorzystaniem ustawionych przy wejściach dozowników,

– zachowujemy odległości między sobą ok. 1,5 m (także w oczekiwaniu na swoją kolej).

• Świadectwa wydają wychowawcy w hali sportowej: klasy III A, B, C, D, E, F (wejście od boiska),
  • Absolwenci z lat poprzednich – sekretariat,
  • Zdający skierowani przez OKE – sala nr 10 (parter)

Jeśli ktoś nie odbierze w tym terminie, będzie to mógł zrobić indywidualnie w godzinach pracy sekretariatu – z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego w szkole w okresie pandemii.