Trudny rok za nami - czas na wakacje! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Trudny rok za nami – czas na wakacje!

Nadeszło upragnione zakończenie roku szkolnego – niełatwego, ale na szczęście wszyscy, uczniowie i nauczyciele, daliśmy radę, a nawet więcej – osiągnęliśmy świetne wyniki w nauce i wreszcie możemy wylogować się z Teams i oddać się wyłącznie przyjemnościom.

Zanim to jednak nastąpiło, wszyscy wzięliśmy udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego, innym niż zazwyczaj, ale przynajmniej „na żywo”.

Zakończenie rozpoczęło się przemówieniem dyrektora szkoły Rafała Janusa oraz przewodniczącej RSU Oktawii Burzak, następnie gratulacje i dyplomy odebrali nasi olimpijczycy, a po nich prymuska roku – ALEKSANDRA KOŚLA z kl. 2F. Smutniejszym elementem zakończenia roku było pożegnanie aż czterech pań profesor, które z różnych względów zdecydowały się podążać inną ścieżką życia: pani Patrycji Borowskiej, Marii Dąbrowskiej, Danuty Miotk, Grażyny Orynczak-Kostun i Małgorzaty Wrońskiej-Stawskiej (która pracowała u nas w tym roku jako polonistka w ramach zastępstwa). Uroczystość w hali zakończył występ naszej absolwentki – Wiktorii Nowak, po czym uczniowie i ich wychowawcy udali się do klas, aby pożegnać się we własnym gronie i otrzymać świadectwa.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.