Komunikat dla osób skierowanych na egzamin maturalny z matematyki w terminie poprawkowym – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Komunikat dla osób skierowanych na egzamin maturalny z matematyki w terminie poprawkowym

Informujemy, że egzamin poprawkowy z matematyki odbywa się 24 sierpnia o godzinie 9:00 w AULI (I piętro). Wszyscy zdający wchodzą głównym wejściem do budynku szkoły (od ul. KEN). Wejście będzie otwarte od godziny 8:20. Przypominamy zdającym skierowanym na egzamin przez OKE o konieczności zabrania ze sobą dowodu tożsamości  i świadectwa ukończenia szkoły.
Podczas  egzaminu obowiązują wytyczne CKE, MEiN i GIS dotyczące przeprowadzania egzaminów w 2021r,  w tym przede wszystkim:
– zachowanie dystansu
– zakrywanie ust i nosa maseczką.
– dezynfekcja rąk.