Zaproszenie dla pierwszoklasistów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Zaproszenie dla pierwszoklasistów

Szanowne Pierwszoklasistki i Pierwszoklasiści!
Cieszymy się, mogąc powitać Was w społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois.

Chcemy powitać Was w progach I LO jeszcze przed oficjalną inauguracją roku szkolnego 2021/2022 – dlatego zapraszamy Was 31 sierpnia (we wtorek) do szkoły, gdzie o godz. 10:00 odbędą się spotkania organizacyjne. Poznacie wówczas swoich nowych wychowawców i otrzymacie wszystkie niezbędne informacje przed rozpoczęciem nauki w I LO im. St. Dubois.

Serdecznie zapraszamy pierwszoklasistów na spotkania organizacyjne, zaś pozostałych uczniów – na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022, które odbędą się w gmachu szkoły 1 września. Szczegóły przekażemy niebawem.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.