Językowa zerówka 2021/22 - spotkanie organizacyjne – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Językowa zerówka 2021/22 – spotkanie organizacyjne

Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do językowej zerówki!

Zapraszamy Was na pierwsze zajęcia/spotkania organizacyjne, podczas  których zostanie ustalony termin i godzina cotygodniowych zajęć.
Spotkania odbędą  się  7 września (wtorek) o godz. 17:00
j.niemiecki- sala nr 18

j.francuski – sala nr 20
Na pierwsze zajęcia zapraszamy jedynie zainteresowanych uczniów. Spotkanie z rodzicami planujemy w drugiej połowie września.
Jednocześnie  informujemy, że przyjmujemy jeszcze zgłoszenia do obu grup. Zainteresowanych uczniów prosimy o wypełnienie deklaracji dostępnej na stronie szkoły i dostarczenie jej do I LO (można ją złożyć także w dniu pierwszego spotkania).