Podziękowania i gratulacje – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Podziękowania i gratulacje

Zakończyły się tegoroczne centralne olimpiady. Z wielką radością informujemy, że duża grupa uczniów I LO uzyskała ogromne sukcesy, jakimi są tytuły Laureatów (6) i Finalistów (8). Ich zdobywcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy:

• Krzysztofowi Olejnikowi – Laureatowi II lokaty XXIX Olimpiady Informatycznej oraz zdobywcy srebrnego medalu na międzynarodowej Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej;
  • Ewie Żebryk – Laureatce II lokaty LII  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;
  • Oliwii Mące – Laureatce  III lokaty LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;
  • Borysowi Pieńkowskiemu – Laureatowi XLV Olimpiady Języka Francuskiego;
  • Miłoszowi Markiewiczowi – Laureatowi 3 miejsca Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości;
  • Michalinie Jaśkiewicz – Laureatce 9 miejsca XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej;
  • Pawłowi Grudzińskiemu – Finaliście XLVIII Olimpiady Geograficznej i Finaliście XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej;
  • Mai Rokickiej – Finalistce LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego;
  • Urszuli Mikołajczyk – Finalistce  XXXIV Olimpiady Filozoficznej;
  • Marii Sochoń – Finalistce XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej;
  • Michałowi Rydwelskiemu – Finaliście XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej;
  • Rodzicom Jana Lorensa – Finalisty VI Olimpiady Statystycznej;
  • Jakubowi Raczyńskiemu – Finaliście XXXII Olimpiady Teologii Katolickiej.

Gratulujemy także i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podęli trud rywalizacji olimpijskiej i sprawdzili się na wcześniejszych etapach (to aż 187 uczniów!), trzymamy za Was kciuki w następnych próbach.
Dziękujemy i gratulujemy – oczywiście – nauczycielom, którzy niemałym wysiłkiem dopingowali swoich podopiecznych do tych udanych startów w zawodach różnego szczebla.
Jesteście wspaniali! Tak trzymajcie!

Rafał Janus