Spotkanie dla uczniów klas I – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Spotkanie dla uczniów klas I

Drogie Pierwszoklasistki i Pierwszoklasiści!

Cieszymy się, że już niedługo uroczyście powitamy Was w społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois.

Ale zanim to nastąpi, zapraszamy Was 31 sierpnia (w środę) do auli I LO, gdzie o godz. 11:00 odbędą się spotkania organizacyjne. Poznacie wówczas swoich nowych wychowawców i otrzymacie wszystkie niezbędne informacje przed rozpoczęciem nauki   w I LO im. St. Dubois.

Serdecznie zapraszamy pierwszoklasistów na spotkania organizacyjne, zaś pozostałych uczniów – na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023, które odbędą się w 1 września. Szczegóły przekażemy niebawem.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.