Wyniki konkursu fotograficznego „Architektura z perspektywy żabiej” – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wyniki konkursu fotograficznego „Architektura z perspektywy żabiej”

Bardzo dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom “Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego dla szkół podstawowych i średnich”, który zorganizowany został przez I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie w ramach projektu “Architektura – podróż w czasie i przestrzeni” (program Erasmus+). Wykonaliście 148 bardzo dobrych fotografii i mamy nadzieję, że będziecie kontynuować przygodę z fotografią w przyszłości.

Spośród nadesłanych prac spełniających warunki regulaminu konkursu jury wybrało 5 wyjątkowych zdjęć i przyznało 3 miejsca oraz 2 wyróżnienia:

1. miejsce – Mgielny poranek, Artur Hoelke, X LO w Toruniu
  2. miejsce – Uniwersum, Tymoteusz Holeksa, II LO w Cieszynie
  3. Miejsce – Sielskie życie, Kornelia Sinkiewicz, SP nr 2 w Sierpcu

Wyróżnienia:

• Stare Miasto nocą, Sebastian Marcinkowski, XIV LO w Lublinie,
  • Żabie widoki, Magdalena Nowak, II LO w Rzeszowie

Nagrody zostaną przesłane pocztą na adres szkoły.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje.