Kotowanie w rytmie musicalów – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kotowanie w rytmie musicalów

W dniu 3 listopada 2022 r.  uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej.  Zanim to jednak nastąpiło, musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami podczas Kotowania, którego tematem przewodnim w tym roku były musicale. Tak więc pierwszoklasiści musieli przygotować taniec z przydzielonego musicalu, wykazać się wiedzą o nim i o szkole podczas quizu, a także przygotować krótki filmik  oraz plakat  dotyczące klasy.
Po zaciętej rywalizacji okazało się, że potrzebna była dogrywka, gdyż kl. I E i I F uzyskały ten sam wynik. Ostatecznie zwyciężyła klasa I F, która w nagrodę będzie organizowała Kotowanie w przyszłym roku szkolnym.
Klasie I F i jej wychowawczyni, prof. Janinie Jasińskiej serdecznie gratulujemy wygranej, a klasie II C i jej wychowawczyni prof. Iwonie Tworek dziękujemy za zorganizowanie tej imprezy.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.