Walentynkowa Randka Literacka w szkolnej czytelni – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Walentynkowa Randka Literacka w szkolnej czytelni

Zakochani w literaturze spotkali się na wyjątkowej Walentynkowej Randce Literackiej w czytelni szkolnej biblioteki.  Przy aromatycznej czekoladzie na gorąco toczyły się jeszcze bardziej gorące dyskusje na temat swoistego renesansu literatury i sztuki. Był to świetny sposób na bliższe poznanie innych osób, które interesują się tym samym. Rozmawialiśmy o ulubionych książkach, autorach i gatunkach literackich, ale także o muzyce, filmie i teatrze. Romantyczna sceneria i walentynkowy tort pobudziły nasze zmysły i stały się także okazją  do ćwiczenia umiejętności argumentowania i wyrażania swoich poglądów. Do zobaczenia na Walentynkowej Randce Literackiej za rok. 

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.