Walentynkowy koncert – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Walentynkowy koncert

Za nami wyjątkowy wieczór walentynkowy. 9 lutego, w romantycznej scenerii szkolnej auli, odbył się koncert z okazji zbliżającego się święta zakochanych. Było to prawdziwe półtoragodzinne walentynkowe szkolne święto muzyki i tańca. Niezwykłe przeżycie artystyczne, przygotowane przez członków chóru szkolnego przy nieocenionej pomocy pani profesor Agnieszki Naszydłowskiej i pani profesor Natalii Jankowskiej, wywołało ogromny aplauz widowni. Na scenie swój talent pokazało 12 uczniów naszego Liceum: Zuzanna Sienkiewicz, Julian Kubiak, Kinga Radomska, Marika Borucińska, Jakub Dembicki, Jakub Raczyński, Patryk Kalicki, Natalia Matusiak, Pola Sapieja, Andrzej Oberski, Piotr Ujejski i Hanna Siwiecka. W gronie występujących znalazły się też osoby zaprzyjaźnione z naszą szkołą: Maja Jodłowska – gitara oraz zespół taneczny Releve.

Młodzi artyści wykonali aż 20 utworów o miłości w języku polskim i angielskim. Nie zabrakło takich szlagierów, jak: “Gdzie te chłopy?”, “Ach te baby”, Umówiłem się z nią”, “Summer wine”, “Dmuchawce”, “I like Chopin”, “Nie dokazuj” i wiele innych. Należy też wspomnieć o prowadzących, którzy doskonale zabawiali publiczność błyskotliwymi zapowiedziami kolejnych utworów.

Wszyscy artyści przygotowali tak wspaniałe i profesjonalne występy, że brawom i zachwytom nie było końca.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.