Rekrutacja do "językowej zerówki" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Rekrutacja do “językowej zerówki”

Uczniowie klas VII (od września VIII) szkoły podstawowej!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w zajęciach „językowej zerówki”

Formuła, którą proponujemy, zakłada intensywny program nauki języka obcego – francuskiego lub niemieckiego (do wyboru) w systemie zajęć pozalekcyjnych realizowanych w I LO. Wzorem lat ubiegłych, uczestnictwo w zajęciach da Wam niepowtarzalną szansę opanowania języka obcego na poziomie zaawansowanym, także dzięki możliwości kontynuacji nauki w grupie ponad oddziałowej w I LO. Proponowany przez nas pięcioletni kurs umożliwia uzyskanie certyfikatu DSD II lub DELF.

Szczegółowe informacje zawarte są na stronie: www.liceumdubois.pl/wspolpraca-zagraniczna.

Zainteresowane osoby powinny wypełnić kartę zgłoszenia, którą należy dostarczyć do sekretariatu do 20 czerwca 2023 r.

Lista uczniów, którzy pomyślnie przejdą postępowanie kwalifikacyjne, zostanie opublikowana na szkolnej stronie internetowej do 23 czerwca.