Wyniki testu do klasy dwujęzycznej i drugi termin – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wyniki testu do klasy dwujęzycznej i drugi termin

Poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy uzyskali wymaganą liczbę punktów (co najmniej 30 pkt; 50 %) w sprawdzianie kompetencji językowych do klasy pierwszej  dwujęzycznej. Indywidualne wyniki punktowe są widoczne na profilu kandydata w elektronicznym systemie rekrutacji (ESZO).

Kandydaci, którzy nie zarejestrowali swojego zgłoszenia do tej klasy w systemie ESZO (eduportal), a wzięli udział w teście, proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły.

Lista uczniów, którzy osiągnęli próg punktowy (50%) ze sprawdzianu kompetencji językowych (PDF)

Uczniów, którzy z uzasadnianych (i zgłoszonych wcześniej do I LO) powodów nie mogli przystąpić do egzaminu w terminie głównym  zapraszamy na termin dodatkowy – 26 czerwca o godzinie 10:00.