Informacje dot. rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Informacje dot. rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

DROGIE UCZENNICE I DRODZY UCZNIOWIE!

Radosny czas wakacji, czas odpoczynku i nabierania sił do pracy w szkole powoli się kończy. Kalendarz roku szkolnego 2023/2024, jeśli chodzi o jego rozpoczęcie, jest wyjątkowo łaskawy. Zapraszamy Was, oczywiście w stroju galowym, 4 września (w poniedziałek) do hali gimnastycznej I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024, w dwóch turach:
 
Klasy II i IIIgodzina 9:00
 
Klasy I i IVgodzina 11:00
 
Absolwentów tegorocznych lub starszych, którzy, jak tradycja nakazuje, przybywają na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego, zapraszamy o godzinie 11:00.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.