Spotkanie dla uczniów klas I – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Spotkanie dla uczniów klas I

DROGIE PIERWSZOKLASISTKI I DRODZY PIERWSZOKLASIŚCI, WITAJCIE W SZKOLE!
 
Bardzo cieszymy się, że już niebawem powitamy Was w społeczności I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie. Zanim to jednak nastąpi, serdecznie zapraszamy Was na spotkanie organizacyjne 31 sierpnia 2023 (w czwartek) do auli I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie o godzinie 12:00. Oprócz możliwości poznania swoich nowych kolegów i nowych wychowawców, otrzymacie najistotniejsze informacje związane z rozpoczęciem nauki w I LO im. St. Dubois w Koszalinie.     
                                               
Dyrekcja i Wychowawcy klas I
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.