"Dobrze, że z nami jesteście" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

“Dobrze, że z nami jesteście”

W środę, 6 września 2023 r., uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z absolwentką I LO , panią profesor  dr hab.Ewą Stępień z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz panem profesorem z tytułem honorowym zwyczajnego  dr.hab. Pawłem Moskalem z tegoż samego Wydziału Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zagadnieniem wykładu był temat: „Biologia z fizyką też może iść w parze”.  Spotkanie to zapoczątkowało cykl spotkań z naszymi absolwentami zatytułowany „Dobrze, że z nami jesteście”. W wykładzie uczestniczyli uczniowie klas biologiczno – chemicznych.
Serdecznie dziękujemy Pani Profesor i Panu Profesorowi za interesującą prelekcję oraz za to, że mogliśmy poczuć namiastkę uniwersyteckiej atmosfery wykładowej.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.