Edukacja ekologiczna w praktyce, czyli ogólnoświatowa akcja "Sprzątanie świata - Polska" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Edukacja ekologiczna w praktyce, czyli ogólnoświatowa akcja “Sprzątanie świata – Polska”

Uczniowie I LO dołączyli do ogólnoświatowej akcji „Sprzątanie świata – Polska”. Ta wyjątkowa lekcja ekologii trwa już na świecie od 30 lat. Każdy posprząta kawałek, wspólnie posprzątamy cały świat. W tym roku klasa II E wraz z wychowawczynią prof. Agnieszką Świdroń-Lampkowską pozbierała śmieci wzdłuż rzeki Dzierżęcinki – z okolic Parku Robin Hooda, stadionu Bałtyk i Wodnej Doliny. Jak miło potem odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody. Dbajmy o nią na co dzień!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.