Inauguracja roku 2023/2024 – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Inauguracja roku 2023/2024

Nowy rok szkolny- nowy początek

„Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces”- słowa Henry’ego Forda stały się mottem dzisiejszej inauguracji roku szkolnego 2023/2024 w I LO im. Stanisława Dubois.

Była to uroczystość szczególna, ponieważ po raz pierwszy w roli dyrektora szkoły wystąpił Pan Paweł Rudecki, a towarzyszyły mu Pani Anna Grabowska i Pani Katarzyna Sapieja pełniące funkcje wicedyrektorów.

W swoim przemówieniu skierowanym do wszystkich uczniów, a w szczególności do pierwszoklasistów, dyrektor Rudecki podkreślił istotę współpracy i otwartości na świat w dążeniu do osiągania celów i odnoszenia sukcesów.

Najważniejszym momentem inauguracji było ślubowanie uczniów klas pierwszych i tym samym – włączenie ich do szkolnej społeczności I LO, a przypieczętowaniem tego aktu stało się wręczenie przez dyrektora siedmiu przedstawicielom każdej klasy legitymacji szkolnych.

W części artystycznej swoje umiejętności wokalne zaprezentowała Natalia Matusiak z klasy 4F oraz duet: Pola Sapieja z 4F i Julian Kubiak z 2E.

Galę rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 poprowadziła Pani Iwona Mielczarek.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.