Obóz naukowo - integracyjny pierwszaków – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Obóz naukowo – integracyjny pierwszaków

W dniach 13-15 września 2023 klasy 1A i 1B wraz z wychowawcami panią prof. Anną Bartosik i panem prof. Krzysztofem Klebanem oraz opiekunami panią prof. Katarzyną Czerwińską i siostrą Zofią były na obozie naukowo – integracyjnym w Sarbinowie. Młodzież miała okazję do zapoznania się z konkursami matematycznymi oraz zagadnieniami z informatyki i fizyki. Poza pracą był też czas na integrację… spacer po plaży, gry zespołowe, siłownia, ognisko, dyskoteka. W czwartek uczniów odwiedził dyrektor szkoły pan Paweł Rudecki i przywiózł uczniom słodki poczęstunek. Czas spędzony w Sarbinowie pozwolił zarówno uczniom jak i nauczycielom poznać się lepiej i zintegrować.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.