Premiera "Malarzyka" - filmu kółka teatralno - filmowego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Premiera “Malarzyka” – filmu kółka teatralno – filmowego

22 września 2023 r.  odbył się w naszej szkole, przygotowany przez uczniów, wieczorek filmowy. Na ów pokazie widzowie mieli szansę obejrzeć najnowszy film kółka teatralno-filmowego pt. “Malarzyk” w reżyserii Bartosza Ciechanowicza z klasy IVc, jak i zapoznać się z kultową komedią “Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”.  Spotkanie wywołało we wszystkich widzach bóle w przeponach ze śmiechu jak i sposobność do zrywania boków, co czyniło atmosferę wprost magiczną. Oba filmy wywołały w widzach sporą ilość emocji, które następnie przekształciły się w żywe dyskusje, jak i debaty. Spodziewamy się więcej podobnych wrażeń w niedalekiej przyszłości!

/tekst: Bartosz Ciechanowicz, kl. 4c, zdjęcia: Agata Juszkiewicz, kl. 4a/

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.