Wycieczka edukacyjno - integracyjna z czaplami w tle – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wycieczka edukacyjno – integracyjna z czaplami w tle

W dniu 14 września br. uczniowie klasy 1d oraz 1e o profilu biologiczno – chemicznym  pod opieką pań profesor Bożeny Gajdzicy, Agnieszki Naszydłowskiej, Agnieszki Ostrowskiej oraz Beaty Sławnej – Guzowskiej uczestniczyli w wycieczce edukacyjno – integracyjnej.
Do Nadleśnictwa Manowo i ścieżki edukacyjnej „Czapla Góra”, gdzie znajduje się kolonia lęgowa czapli siwej, młodzież miała okazję dotrzeć zabytkową koleją wąskotorową. Podczas wyjazdu wszyscy uczestniczyli w zajęciach terenowych oraz integrowali się przy ognisku z poczęstunkiem. Był to pierwszy wspólny wyjazd obu klas, podczas którego młodzież mogła poznać bliżej swoich nowych szkolnych kolegów i spędzić razem miło czas.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.