Z wizytą w Regionalnym Zakładzie Odzysku Odpadów w Sianowie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Z wizytą w Regionalnym Zakładzie Odzysku Odpadów w Sianowie

W dniu 21 września klasa II d wraz z wychowawcą prof.  Darią Hryckowian i nauczycielem  biologii prof.Martą Dembińską wzięła udział w dniu otwartym w Regionalnym Zakładzie Odzysku Odpadów w Sianowie. W ramach wizyty uczniowie zwiedzili zakład, poznali metody przetwarzania odpadów, dowiedzieli się jak segregować odpady, zapoznali się ze sprzętem służącym do segregowania odpadów. Pobyt umilił słodki poczęstunek przygotowany przez gospodarzy. Dziękujemy bardzo za zaproszenie Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej w Sianowie. Nabytą wiedzę z pewnością wykorzystamy w praktyce. /tekst i zdjęcia: D.H./

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.