Ekologia w Dubois z Przedszkolem nr 21 - "Chrońmy i pomagajmy" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Ekologia w Dubois z Przedszkolem nr 21 – “Chrońmy i pomagajmy”

26 października w ramach „Programu Społecznik – Chrońmy i pomagajmy” w naszej szkole postawione zostało serce do zbiórek nakrętek.
Wydarzeniu towarzyszyły nam dzieci z Przedszkola nr 21 w Koszalinie. Przedszkolaki uczestniczyły w lekcji o ekologii i segregacji śmieci. Z entuzjazmem słuchały mini wykładu, wykonały zabawną pszczółkę z materiałów recyklingowych. Wykazały się talentem muzycznym i zdolnością do zapamiętywania trudnych pojęć z zakresu segregacji śmieci. Po zdrowym poczęstunku dzieci doskonale poradziły sobie z prawidłową segregacją śmieci. Zajęcia dla przedszkolaków przygotowały uczennice klas 4D, 3E i 3C  pod opieką pań prof.: Agnieszki Naszydłowskiej i Małgorzaty Bednarskiej.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.