I LO podbija Viadrinę  – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

I LO podbija Viadrinę 

26 października 2023 uczniowie grup DSDII z klas drugich, trzecich oraz czwartych pod opieką pań profesor Izabeli Kowalskiej oraz Ewy Bartosiak-Zając mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, uczestnicząc w warsztatach na wydziałach ekonomii, prawa oraz kulturoznawstwa zorganizowanych przez uczelnię w ramach Dnia Otwartego Uniwersytetu Viadrina. Ponadto uczniowie wzięli udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym kierunków oraz warunków kształcenia oferowanych przez uczelnię, życia na pograniczu polsko-niemieckim, a także procesu rekrutacji. Cenna była również możliwość rozmowy ze studentami i wykładowcami na temat studiów, jak również uzyskanie wielu praktycznych wskazówek dotyczących życia studenckiego./tekst i zdjęcia: Ewa Bartosiak – Zając/
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.