Kasztanowy Konkurs Biblioteczny rozstrzygnięty – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kasztanowy Konkurs Biblioteczny rozstrzygnięty

 Tegoroczna edycja Kasztanowego Konkursu Bibliotecznego cieszyła się duża popularnością. Udział w zabawie wzięło 198 osób: uczniów, profesorów i pracowników administracji i obsługi. Emocji i zabawy była naprawdę duża dawka. Magiczny słoik zawierał tym razem 302 kasztany.
I miejsce zdobyła Aleksandra Kucharczyk z klasy 3f – wytypowała 296 kasztanów (różnica 6)
II miejsce zdobył Oliwier Wandycz z klasy 4a – wytypował 294 kasztanów (różnica 8)
III miejsce ex aequo Gabriela Maluszycka z klasy 1b – wytypowała 293 kasztany (różnica 9)
Julian Majewski z klasy 3e – wytypował 311 kasztanów (różnica 9).
Dyplomy i nagrody książkowe wręczył pan Dyrektor Paweł Rudecki. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i z humorem podeszli do naszej corocznej zabawy. Wkrótce ogłosimy nowy konkurs w bibliotece – śledźcie ogłoszenia na fb i Instagramie!!!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.