Kumulacja sukcesów sportowych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kumulacja sukcesów sportowych

Dnia 20 września br.  odbyły się zawody lekkoatletyczne na stadionie “Bałtyk” w Koszalinie.  Nasze reprezentantki w klasyfikacji szkół średnich zajęły II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Dziewczęta startowały w takich konkurencjach jak : blok szybkościowy: 100 m, 200 m, 400m; blok wytrzymałościowy: 800 m, 1500 m; blok skocznościowy: skok w dal; blok rzutów: pchnięcie kulą, rzut oszczepem oraz sztafeta 4 x 100 m. Natomiast 11 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych na stadionie “Bałtyk” w Koszalinie. Nasze uczennice zajęły III miejsce w rywalizacji szkół ponadpodstawowych. Opiekunem zawodów była p. prof. Daria Hryckowian.
/tekst i zdjęcia: D. Hryckowian/
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.