Szkolne eliminacje do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Szkolne eliminacje do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

W czwartek 28 września w auli I LO im. St. Dubois odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. 50  uczniów z wszystkich poziomów klas postanowiło sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania łamigłówek językowo- matematycznych. Mamy nadzieję, że kilkoro naszych uczniów, jak każdego roku, zakwalifikuje się do drugiego etapu. Niezmiernie cieszy fakt, że nawet pierwszoklasiści spróbowali swoich sił w jednej z najtrudniejszych olimpiad.  Wszystkich zainteresowanych, którzy nie zgłosili się w tym roku zapraszamy do udziału w edycji za rok.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.