Współpraca z Instytutem Filozofii UAM – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Współpraca z Instytutem Filozofii UAM

W ramach cyklu spotkań “Dobrze, że z nami jesteście”  wznowiliśmy współpracę I LO z Instytutem Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Koordynatorem współpracy z ramienia naszej szkoły jest prof. Iwona Tworek – natomiast UAM reprezentuje pan Filip Leszczyński – absolwent I LO. W dniach 2 i 3 listopada uczniowie kilku klas pierwszych realizujący program filozofii oraz klasa 4f miały możliwość wysłuchać bardzo ciekawego wykładu pana Filipa Leszczyńskiego dotyczącego podstawowych zagadnień z zakresu retoryki i erystyki. W planach – kolejne spotkania, zarówno w I LO, jak i w Poznaniu, w Instytucie Filozofii.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.