Wzięliśmy udział w wystawie malarskiej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wzięliśmy udział w wystawie malarskiej

Obrazy ciekawych artystów związanych z naszym regionem można podziwiać w murach Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Skorzystali z tej możliwości uczniowie klasy IIIF, którzy zapoznali się z pracami takich twórców, jak R. Siennicki, A. Słowik, B. Kurzawiński, K. Rajkowski, K. Szawrynowicz, B. Niesiołowski, J. Niesiołowski, E. Rokosz, S. Bekasenas, A. Sieńkowska, M. Wawryn, R. Cebula, W. Sawilski…  Warto było zobaczyć i zapoznać się z koszalińską sztuką lat 6o- tych – 80-tych XX wieku. Licealistom w tej artystycznej uczcie towarzyszyła p. prof. Jadwiga Pulkowska.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.