Żegnamy Pana Jana Konopskiego – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Żegnamy Pana Jana Konopskiego

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu i “przejściu na drugą stronę” Pana Jana Konopskiego.  Pan Janek, od początku pracy w I LO im. St. Dubois w Koszalinie, tj. od czerwca 1996 r., dał się poznać jako bardzo sumienny, pomocny i otwarty na sprawy szkolne pracownik. Będąc “Panem od ksero” bardzo wiele godzin spędzał na rozmowach z młodzieżą, wysłuchiwał ich problemów, w sytuacjach skrajnych pocieszał, zawsze służył dobrą radą. Był bardzo lubiany przez uczniów naszej szkoły. Swoją pracę wykonywał zawsze bardzo dobrze i nigdy nie było dla Niego problemu, żeby coś zrobić zgodnie z potrzebą klienta. Był ważnym ogniwem społeczności szkolnej. Niestety, problemy ze zdrowiem wymusiły na Panu Janie odejście z I LO w Koszalinie w lutym  2006 r. Następnie związał się z II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie, z którego, pracując na tym samym stanowisku, odszedł na emeryturę w styczniu 2019 r.

Dziękując za to, że mieliśmy okazję współpracować z Panem Jankiem, składamy jednocześnie szczere wyrazy współczucia dla Żony i całej Rodziny, której życie też, w dużej mierze, było i jest związane z I LO im. St. Dubois w Koszalinie.

W imieniu pogrążonej w smutku społeczności I LO im. St. Dubois w Koszalinie –

– dyr. Paweł Rudecki

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.