Kolędowanie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Kolędowanie

22 grudnia w w naszej szkole, jak co roku,  odbyło się wspólne kolędowanie , które poprowadził nasz zespół wokalny oraz zespół o wdzięcznej  nazwie „Zbieranina”. Koordynatorem uroczystego spotkania była p. prof. Agnieszka Naszydłowska.
Przy okazji, doskonale wpisując się w nastrój świąteczny, Mikołaj  Radliński z kl. IVc podzielił się swoją historią – czyli jak został dawcą szpiku i uratował życie biorcy kilka miesięcy po skończeniu 18 lat i zarejestrowaniu się w bazie dawców.
A my wszyscy, cała społeczność I LO, również wpisując się w nastrój świąteczny, życzymy wszystkim pogodnych Świąt oraz samych radosnych chwil w Nowym Roku!
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.