Mikołaj dla Hospicjum – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Mikołaj dla Hospicjum

Mikołajki w naszej szkole stały się okazją do pomocy dla Koszalińskiego Hospicjum im. Maksymiliana Kolbego. Dzięki waszej hojności 6 grudnia udało się zebrać 16 270 zł !!! Dzień imienin Mikołaja rozpoczął się krótkim wystąpieniem chóru szkolnego, który zaśpiewał kilka pastorałek. Następnie wszyscy uczniowie zasiedli na trybunach hali sportowej, aby kibicować zawodnikom w czasie meczu charytatywnego w piłkę siatkową. W przerwach meczu odbyła się licytacja fantów przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły i przedsiębiorców sąsiadujących z I LO. O emocje podczas licytacji zadbał profesor Pietrzak i wy, drodzy Uczestnicy, którzy z zapałem walczyliście o fanty.
Dziękujemy za hojne datki wszystkim Darczyńcom. Dziękujemy także za uśmiech i dobrą atmosferę podczas mikołajkowego spotkania. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.
RSU

Tekst: A. Naszydłowska

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.