Pokaz filmów krótkometrażowych – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Pokaz filmów krótkometrażowych

21 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbywał się pokaz filmów krótkometrażowych na przerwach międzylekcyjnych. Wydarzenie zorganizowali w sali nr 1 uczniowie współtworzący nieformalną grupę zwaną „Ruchem Balona”, założoną w celu organizacji wydarzeń szkolnych. Atrakcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. Repertuar był różnorodny, obejmował zarówno poważniejsze tytuły jak „Sztukę spadania” Tomasza Bagińskiego, jak i kreskówki, w tym te kultowe. Liczebność widowni zmieniała się w zależności od godziny, największą frekwencją cieszył się seans jednego z odcinków serialu „Pingwiny z Madagaskaru” – niemal cała sala była wypełniona uczestnikami. Cykl spotkań przebiegał w miłej atmosferze a goście wychodzili pełni radości. Serdecznie dziękujemy dyrekcji szkoły za zgodę na organizację wydarzenia, prof. Zygmuntowi Cuprynowi za udostępnienie sali nr 1, organizatorom: Hubertowi Tomczykowi, Miłoszowi Maszce i Pawłowi Grudzińskiemu a także uczniom przybyłym na wydarzenie za obecność.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.