Wręczyliśmy fundusze z aukcji charytatywnej na rzecz koszalińskiego Hospicjum – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Wręczyliśmy fundusze z aukcji charytatywnej na rzecz koszalińskiego Hospicjum

15 grudnia pan dyrektor Paweł Rudecki wraz z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Tymoteuszem Michną oraz opiekunką SU panią prof. Iwoną Mielczarek uroczyście wręczyli symboliczny czek oraz gotówkę na ręce pani  Grażyny Zięby – dyrektora Koszalińskiego Hospicjum im. M. Kolbego.  Imponująca kwota – 16 271 zł –  jest wynikiem aukcji charytatywnej przeprowadzonej przez Samorząd Uczniowski w naszej szkole w Dniu św. Mikołaja.  Wszystkim biorącym udział w aukcji składamy jak najserdeczniejsze podziękowania za otwarte serca i hojność. Licealiści z Dubois – jesteście wielcy!!!

Fot. Gabriela Kołtun, kl. 2 c