Bartek Ciechanowicz Finalistą Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Bartek Ciechanowicz Finalistą Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Bartek Ciechanowicz z klasy IVc znalazł się wśród 25 Finalistów VIII Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Za nim dwa etapy olimpiady, w czasie których wykazał się wiedzą na temat polskiej i światowej kinematografii i mediów, umiejętnością interpretowania scen filmowych a także przygotował autorską pracę projektową. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest psychologia w filmie i mediach. Przed Bartkiem jeszcze dużo pracy i trzydniowe marcowe zmagania o tytuł Laureata. Opiekunem Bartka jest prof. Jadwiga Pulkowska

Gratulujemy!!!

Tekst: p. prof. J. Pulkowska

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.