Catfishing, multitasking i prokrastynacja, czyli "Lekcja w kinie" – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Catfishing, multitasking i prokrastynacja, czyli “Lekcja w kinie”

“Lekcja w kinie” przygotowana przez Centrum Edukacji Filmowej to multimedialne zajęcia poświęcone różnym zjawiskom w social mediach oraz zagrożeniom, jakie z nich wynikają. Uczestnikami tychże zajęć zorganizowanych w kinie Kryterium byli dziś uczniowie klasy 1 E i 3 A, którzy dzięki temu poszerzyli swoją wiedzę na temat catfishingu, multitaskingu i prokrastynacji, a na zakończenie mieli okazję obejrzeć film “Mistrz” w reżyserii Leonardo D’Agostini, co stanowiło pouczające podsumowanie całej lekcji w kinie.
Tekst: p. prof. J. Brożyna – Stępniak
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.