Akcja Dom On Tour - Dom Spokojnej Młodości – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Akcja Dom On Tour – Dom Spokojnej Młodości

1 marca 2024r. I LO Dubois odwiedziła nasza absolwentka, była przewodnicząca RSU, Wiktoria Nowak, która wraz z Fundacją OFF school, w ramach Akcji Dom On Tour – Dom Spokojnej Młodości, przeprowadziła warsztaty, podczas których uczniowie mieli możliwość porozmawiać o edukacji. Wśród uczniów przeprowadzone zostało również badanie ankietowe na tematy związane ze szkołą. W efekcie tej akcji powstanie szczegółowy raport opisujący sytuację w polskich szkołach oraz zestaw rekomendacji, który zostanie przekazany Ministerstwu Edukacji.
Dziękujemy Wiktorii za twórczą i inspirującą wizytę w naszej szkole.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.