Bombastyczni programiści, czyli słów kilka o kole informatycznym – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Bombastyczni programiści, czyli słów kilka o kole informatycznym

W tym roku szkolnym w kole informatycznym „Bombastyczni programiści” uczestniczą uczniowie klasy 2A o profilu matematyczno-informatycznym. Na zajęciach zgłębiamy tajniki tworzenia stron internetowych, poznajemy język HTML i PHP oraz tworzymy style CSS. W wyniku naszej pracy powstała strona, którą wykonali wspólnie wszyscy uczestnicy kółka. Teraz jesteśmy w trakcie kodowania indywidualnych stron na tematy związane z zainteresowaniami każdego z uczniów biorącego udział w kółku.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną na temat czatu GPT, a wkrótce i inne tematy:) Link do strony: bombastyczniprogramisci.pl

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.