Byliśmy na Targach Edukacyjnych w Mielnie – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Byliśmy na Targach Edukacyjnych w Mielnie

Dzisiaj nasza szkolna ekipa: prof. Anna Muchowska, prof. Katarzyna Pawełczyk oraz trzy uczennice z kl. 3 c wyruszyła na Targi Edukacyjne do Mielna 🚶‍♀️ z misją zaprezentowania oferty edukacyjnej I LO na nowy rok szkolny – na szczególną uwagę zasługują tu zerówki językowe dla ósmoklasistów (j. niemiecki 🇩🇪 i francuski 🇫🇷) oraz klasa dwujęzyczna (angielska 🇬🇧), które stanowią jedyną takiego typu ofertę w Koszalinie .
Mamy nadzieję, że nasze wysłanniczki dobrze zaprezentowały szkołę 🤔 (choć to ocenić obiektywnie mogą tylko osoby odwiedzające Targi 😉), a zainteresowanych naszą ofertą, a nie będących na Targach, zapraszamy na stronę: https://liceumdubois.pl/rekrutacja/ po szczegóły dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025. 🙂
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.