Grupowa faza Licealiady w piłce siatkowej chłopców dała nam srebro!!! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Grupowa faza Licealiady w piłce siatkowej chłopców dała nam srebro!!!

W dniach 6-7.03.24 w naszej szkole odbyła się faza grupowa Licealiady w piłce siatkowej chłopców 🏐. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: I LO, II LO, ZS nr 7 i ZS nr 9. Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”. W toku zaciętej rywalizacji do ścisłego finału zakwalifikowały się zespół z II LO i nasza szkolna drużyna. Jak zwykle, dzięki cudownym kibicom i ich determinacji, po raz kolejny w naszej szkole Licealiada = super widowisko❗👏👏👏
8.03.24 w hali II LO odbyły się finały. W meczu półfinałowym nasi chłopcy pokonali V LO 2:0 💪🏐. W finale spotkali się z drużyną II LO i po zaciętym pojedynku zajęli 2️⃣ miejsce👏👏👏🥈. I tu również niezawodni okazali się wierni kibice. DZIĘKUJEMY‼️
Skład drużyny /od lewej/:
🏐 Bartosz Wolski 2 a
🏐 Leon Lebiedowicz 4 d
🏐 Michał Walczak 2 e
🏐 Franciszek Smulski 2 e
🏐 Andrzej Nowosadko 4 a
🏐 Michał Polechoński 2 f
🏐 Wojciech Duszyński 2 b
🏐 Bartłomiej Nagórski 4 d
🏐 Tymoteusz Michna 3 e
🏐 Patryk Jaszczur 4 b
🏐 Igor Karski 1 d
🏐 Wiktor Kobiella 4 f
🏐 Kacper Lichański 4 a
➡️ Opiekun: Agata Sitek
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.