Hiszpański w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Hiszpański w Dubois

Otwórz drzwi do naszego liceum i zanurz się w fascynującej kulturze Hiszpanii i Meksyku!

Zapraszamy Was na zajęcia z języka hiszpańskiego, na których poznacie pełen pasji i rytmu język, tradycje i zwyczaje Hiszpanii oraz bogactwo kulturowe Meksyku, kraju o niesamowitej historii, który zachwyca na każdym kroku.

Dowiecie się dlaczego kukurydza jest święta, co Meksykanie robią z jej 64 różnych odmian, kim są ludzie-orły i dlaczego mówi się, że hiszpański jest najszybszym językiem świata.

Zamówienie  tacos, quesadilla, nachos, burittochurros stanie się dla Was bułką z masłem! Dołączcie do naszego kółka, żeby w przyjaznej atmosferze uczyć się tego języka i odkrywać fascynujący świat hiszpańskojęzycznych krajów.

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.