Miareczkowanie alkacymetryczne, czyli z wizytą w Politechnice Koszalińskiej – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Miareczkowanie alkacymetryczne, czyli z wizytą w Politechnice Koszalińskiej

W dniu 29 lutego 2024 r. klasa 2C wzięła udział w zajęciach zorganizowanych na Politechnice Koszalińskiej. Uczniowie przeprowadzili eksperymenty związane z miareczkowaniem alkacymetrycznym w pracowni chemicznej  oraz stworzyli własne mapy wykorzystując oprogramowanie GIS. Ponadto poznali ciekawe dowody geometryczne w trygometrii , a także wysłuchali anglojęzycznego wykładu o powiązaniach między kulturą irlandzką  oraz polską .
Dziękujemy Politechnice Koszalińskiej za zorganizowanie ciekawych zajęć i owocnie spędzony czas.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.