Morze kwiatów i słodyczy na Dzień Kobiet w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Morze kwiatów i słodyczy na Dzień Kobiet w Dubois

Morze kwiatów 💐 i słodkości 🧁 rozlało się dzisiaj po całej szkole, a wszystko za sprawą Dnia Kobiet. Wyjątkowa atmosfera 😀 zagościła u nas już od rana i trwała nieprzerwanie do końca lekcji podczas wręczania kwiatów i kolejnych życzeń. Nasi młodsi panowie zadbali o to, żeby wszystkie panie (te młodsze i te trochę starsze) mogły cieszyć się pięknymi kwiatami i czekoladkami. Pan dyrektor również dobrze przygotował się do tego Święta. Zadbał o piękne kartki z życzeniami, róże i słodkości.
W imieniu żeńskiej części naszej społeczności bardzo dziękujemy wszystkim naszym Wspaniałym Panom za ten piękny, pełen radości dzień! ❤️
Dodatkowo panie profesorki (ale i panowie profesorowie, którzy przy okazji załapali się na słodkości 😉) bardzo dziękują klasie 1C za przepyszne ciasta, które czekały na nie już od rana w pokoju nauczycielskim 😍.
Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.