Paweł Śniatała w pierwszym etapie finału Olimpiady Statystyki Matematycznej! – I LO im. St. Dubois w Koszalinie

Paweł Śniatała w pierwszym etapie finału Olimpiady Statystyki Matematycznej!

28 lutego 2024 r. odbył się pierwszy etap finału Olimpiady Statystyki Matematycznej w Szczecinie. W Wojewódzkim Urzędzie Statystycznym w Szczecinie wystartowało troje uczniów, w tym dwie uczennice ze szkół w Szczecinie ( XIII LO i II LO) oraz Paweł Śniatała uczeń klasy IVa z I LO im. St. Dubois w Koszalinie. Z rąk pani Magdaleny Wegner – dyrektorki Urzędu Statystycznego W Szczecinie Paweł Śniatała otrzymał nagrodę za uzyskanie drugiego miejsca w okręgowym etapie olimpiady. Trzymamy  kciuki za Pawła i z niecierpliwością czekamy na wyniki finałowe!

Serwis www.liceumdubois.pl wykorzystuje tzw. pliki "cookies". Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.